مجتبی  متن نظر
ایمیل  نظر همراه با ایمیل
مجتبی  از داخل گالری
مجتبی  تست
آرش  ذدصذ
آرش  سلام . حال شما
لئونارد کوهن

آهنگ «برو از پیش من» رو که دنبالش بودم، بالاخره توسط شیرین عزیز که لطف کردن اطلاعات دادن، تونستم دانلود کنم. خواننده آهنگ چهار نفر به اسم‌های «روزبه»، «امیر تتلو»، «پیشرو» و «تهی» هستند. البته فکر می‌کردم قشنگ‌تر از این‌ها باید باشه، ولی خوب الان هم اینقدر گوشش کردم که دارم می‌میرم. خلاصه اینکه اگر تا حالا گوشش نکردید، یک بار گوش کردنش ضرر نداره.

می‌خواهم بروم و مجموعه آثار فرهاد رو بخرم. البته شاید یه خورده گرون باشه، پینج عدد سی‌دی، بیست‌ویک‌هزار تومان. ولی شدیدا ارزشش رو دارد. نمی‌دانم آهنگ‌های کامل فریدون فروغی را از کجا می‌توانم گیر بیاورم. شما آلبوم‌های کامل آن را ندارید؟

کسی سایت برای دانلود آلبوم‌های خارجی سراغ ندارد. یک سایت خوب و به‌درد بخورها. انصافی ایرانی‌ها در زمینه موسیقی خودشان، خیلی خوب کار کرده‌اند. جدیدترین آلبوم‌های ایرانی را می‌توانید از چند سایت ایرانی خوب (و با سرعت خوب) دریافت کنید. اما برای آلبوم‌های خارجی، من سایت خوبی پیدا نکردم و سایت‌های ایرانی هم که بیشتر مانورشان بر آلبوم‌های ایرانی است تا آلبوم‌های بیگانه.

عجب چیزی‌ست این کتابخانه (library) ویندوزمدیاپلیر یازده. حالا می‌فهمم که چه اشتباهی می‌کردم از winamp استفاده می‌کردم. انصافا که با یک کلیک، می‌تونید از بین ده‌ها گیگابایت فایل‌های موسیقی‌تان، آهنگ مورد نظر خود را پیدا کنید. اگر نمی‌دانید که این کتابخانه چیست و به چه درد می‌خورد، و یا اگر فقط چند بار آن را گذری دیده‌اید، حتما مدیاپلیر یازده (و نه ورژن‌های قدیمی‌اش) را نصب کنید و یک ساعت با آن کار کنید. حتما متوجه امکانات بسیار زیاد آن خواهید شد.